JAVA fejlesztő

Feladatok

  • ZKözreműködés JAVA WEB alkalmazások tervezésében és megvalósításában

Fontos

  • ZJ2EE technológiák mélyebb elméleti és gyakorlati ismerete
  • ZJBOSS, XML, EJB 3.0, HTML, CSS ismeretek
  • ZInnovatív, ambiciózus hozzáállás
  • ZObjektum orientált tervezési ismeretek (UML, Design Patterns)
  • ZSzakmai angol nyelv olvasási szintű ismerete
  • ZJAVA fejlesztői tapasztalat

Előnyt jelent

  • ZOracle és IBM applikációs szerver tapasztalatok
  • ZInterface technológiák (WebSphere MQ) ismerete
  • ZHTML5 ismeretek
  • ZWorkflow tapasztalat (BPMN, Activiti engine)
  • ZZKOSS keretrendszer ismerete
  • ZPénzügy-, illetve bankinformatikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • ZVersenyképes jövedelem
  • ZSzínvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet

Egyéb

  • ZA meghirdetett állást alkalmazotti munkaviszonyban biztosítjuk
  • ZPályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címen várjuk.