Év Vállalata Díj 2009
IT-Business Leadership Award Magyar Hírlap - 50 Magyar Sikeres Kis és Közép-vállalkozás
Oracle Gold Partner
The project is supported by the European Union and co-financed by the European Regional Development Fund.
Го ловна сторінка

Компанія AdviseSoft Private Co. Ltd. by Shares Надає особливої уваги задачам підтримки і допомоги з питань, пов’язаних зі своїми продуктами. Наша служба підтримки складається із наступних компонентів:
 • Нова версія продукту випускається 2-4 разу на рік для міжнародних клієнтів, після офіційного погодження складу і терміну. У результаті, в певний момент тільки не багато версій програми використовуються користувачами, забезпечуючи єдину, ефективну і швидку підтримку. Користувачі вирішують, чи приймати надану їм для тестування версію, тому зміна версії завжди знаходиться у погодженні з потребами користувачів.

 • З кожною наданою версією наша компанія постачає наступну документацію:

  • Примітки до видання для відповідної версії (які містять виправлення, виконані згідно з вимогами користувача до документації).

  • План тестування, оновлений згідно з новими розробками і змінами у новій версії програми.
  • Посібник користувача, оновлений згідно з новими розробками і змінами у новій версії програми.
 • Спеціально підібраний для роботи у службі технічної підтримки штат здатний надати будь-яку допомогу користувачам щодо їх запитів і завдань, пов’язаних з нашими продуктами.
 • Нещодавно розроблена контрактна структура, яка гарантує безпеку нашим клієнтам. Вона складається із чотирьох компонентів: ліцензування, підтримка, контракти на депозит і реалізацію. Один з найбільш важливих елементів цієї структури полягає у тому, що один незалежний консультативний юридичний відділ віддає вихідний код створюваної системи на зберігання «в ще більш незалежний» сейф банку. У випадку виникнення будь-яких проблем це адекватно гарантує фінансовий заклад від надзвичайних обставин в його діловій діяльності згідно умов контракту.
 • Компанія, приймаючи до уваги різний розмір компаній, які є нашими клієнтами, розробила три різних пакети, які містять різний рівень доступних послуг (навчання, юридична підтримка і супровід, консультації і підтримка), що дозволяють нашим партнерам обирати послуги за власними потребами.