Év Vállalata Díj 2009
IT-Business Leadership Award Magyar Hírlap - 50 Magyar Sikeres Kis és Közép-vállalkozás
Oracle Gold Partner
The project is supported by the European Union and co-financed by the European Regional Development Fund.
Го ловна сторінка


Продукти компанії AdviseSoft Private Co. Ltd. by Shares з’явилися на внутрішньому ринку фінансових закладів у 1999 році. Основний напрямок діяльності компанії полягає у розробці програмного забезпечення. В рамках цього напрямку розробляються мережеві та Інтернет-системи, рішення і технології, пов’язані з фінансовою діяльністю і фінансовими закладами. Основним продуктом компанії AdviseSoft є AS Core (інтегрована система керування), яка забезпечує глобальну інформаційну підтримку для банків і фірм, які займаються лізингом, кредитом і факторингом. Від 2008 компанія з'явилясь на телекоммунікаційном секторі с продуктом під назвою AS Galaxy, яка є комплексним ІТ спосібом для кабельнокомунікаційниг обслугивачів.

Головна ціль компанії AdviseSoft Private Co. Ltd. by Shares - це забезпечення глобальною оперативною підтримкою своїх клієнтів, яка дозволить їм ефективно вирішувати проблеми, пристосовуватися до змін на ринку і завжди залишатися успішними.

Філософія компанії - не пропонувати клієнтам окремі, застиглі після завершення розробки системі, а надавати універсальні гнучкі рішення, які дозволять задовольнити всі вимоги фінансового закладу шляхом розробки необхідних модулів. Цей підхід має багато переваг.

  • Стандартна базова система.
  • Всі найчастіше використовувані модулі однакові для всіх фірм. Звичайно, вони знаходяться постійно у центрі уваги з точки зору розробки, експлуатації і підтримки, не маючи не яких перешкод з причини модульного характеру розроблюваної системи.

Наші системи використовуються майже 20 транснаціональними групами і їхніми дочірніми компаніями, з більш як 1200 кінцевими користувачами, видається сотні тисяч щомісячних рахунків і повідомлень.

Ціллю компанії AdviseSoft Private Co. Ltd. by Shares є встановлення такого рівня взаємодії зі своїми партнерами, який дозволить узгодити їх думку про продукти і послуги компанії AdviseSoft, створити міцне професійне партнерство, і закласти достатній фундамент для досягнення клієнтом його комерційних цілей на внутрішньому і світовому ринках.
Для досягнення цієї стратегічної цілі ми притримуємося наступних принципів:

  • Добре навчені співробітники: наш штат складається з кваліфікованого і досвідченого персоналу, здатного виконувати різні задачі по встановленню, розробці програмного забезпечення, підтримці наших продуктів, а також надавати допомогу і підвищувати ефективність реалізації ідей наших клієнтів в області інформаційних технологій. Ми здійснюємо безперервне внутрішнє і зовнішнє професійне навчання наших спеціалістів.


  • Простота: в ході розробки наших продуктів ми намагаємося уникати хитромудрого стилю програмування для створення програмного забезпечення, яке є зрозумілим для користувачів як з точки зору інтерфейсу програм і системних меню, так і з точки зору реалізації фінансових операцій.


  • Важливість спілкування: на власному досвіді ми переконалися, що якість обслуговування клієнтів має глибокий вплив на ділові відносини і задоволеність клієнта. Для того, щоб досягти взаємної довіри і задоволеності наших клієнтів, ми сконцентрували додаткові зусилля на спілкуванні, увазі до потреб клієнтів, відповідній документації і презентації нових розробок.


  • Безперервне вдосконалення технології, дослідження і розробка: працюючи над поточними проектами, ми не забуваємо будувати плани на перспективу. Ми приділяємо увагу вивченню тенденцій розвитку інформаційних технологій, підтримуємо технічну кваліфікацію своїх співробітників, опановуємо сучасну технологію і відкриваємо нові можливості.