Év Vállalata Díj 2009
IT-Business Leadership Award Magyar Hírlap - 50 Magyar Sikeres Kis és Közép-vállalkozás
Oracle Gold Partner
The project is supported by the European Union and co-financed by the European Regional Development Fund.
Го ловна сторінка

Новий кліент AdviseSoft-а из фінансовій сфері - 2010.08.27

Після тривалого підготовлення на кінець літа 2010 підписали контракт с угорським філіалом BancoPrimus, про введення системи AS Core і AS Analease. До початку введення оцінили точні вимоги нашого кліента, так ми відповідну систему будемо доставити. Реалізація проекта починається в вересні 2010, і очікано буде завершено в лютому 2011.


Регіональна конференція в Києві - 2010.05.25

В Києві 4 червня Advisesoft також візьме участь в діяльності регіональної конференції з лізингу, де, також, проведе презентацію. Українське Об'єднання Лізингодавців за підтримки Leaseurope вперше організовує конференцію для гравців українського та міжнародного ринків щодо поточної ситуації і можливостей подальшої ефективної та успішної діяльності на ринку фінансових послуг України. Організатори особливу увагу приділять новим тенденціям та змінам у законодавстві,метою ж заходу є розробка ефективних стратегій подальшого розвитку і налагодження нових комерційних зв’язків.


Advisesoft - член Кабельного Комунікаційного Товариства - 2010.05.07

Компанія Advisesoft стала асоційованим членом Угорського Кабельного Комунікаційного Товариства. Стратегічна мета компанії - з розвитком співпраці з двома найбільшими клієнтами в даній сфері отримати додаткових клієнтів на національному та регіональному рівні і, так само як і на ринку лізингу, стати стандартом для провайдерів кабельної продукції та комунікаційних послуг.


Magyar Kábelkommunikációs Szövetség


Advisesoft візьме участь у заході Угорського Кабельного Коммунікаційного Товариства - 2010.04.12

Компанія Advisesoft візьме участь у щорічній зустрічі та семінарі Угорського Кабельного Комунікаційного Товариства, що відбудеться у місті Гайдусобосло з 18 по 20 квітня, де комерційний директор компанії Ігор Сабадош проведе презентацію. Організатором цієї події виступає найбільше професійне об’єднання вітчизняних провайдерів комунікаційних послуг.


ЄС підтримує розвиток продуктів - 2010.04.01

Advisesoft в кооперації із ЗАТ Угорський Центр Економічного Розвитку перемогли у новому тендері ЄС (KMOP) з розвитку нових продуктів та створення парку апаратного забезпечення. Вартість підтримки: 70.698.773 HUF


ЕдвайсСофт виступить спонсором семінару Leaseurope - 2010.03.29

ЕдвайсСофт цього року знову виступить спонсором семінару та бізнес-форуму лізингодавців Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, який організовує Leaseurope (Європейська Федерація Асоціацій Лізингових Компаній) і який відбудеться в Будапешті 22-23 квітня в готелі ІнтерКонтиненталь. Приходьте поспілкуватися з нашими колегами на цьому заході!


ЭдвайсСофт названо «Компанією року 2009» згідно рейтингу Угорської асоціації венчурного капіталу. - 2009.10.09


Компанією року 2009


Нагорода, якою вшановують кращих вже 12 років (серед лауреатів попередніх років присутні Pannonpower, Waberer’s, Euromedic, Index, Graphisoft, Pharmavit, Synergon, SOLVO, Biopetrol, Freesoft, IND Group, Axiál, Interware), є цінною рекомендацією для компаній, що працюють в сфері інформаційних технологій.

Нагорода означає визнання видатних досягнень компаній сектору венчурного капіталу, чия діяльність може бути прикладом для інших підприємців Угорщини. Щодо ЄдвайсСофту, то були визнані наступні якості компанії: дух підприємництва, орієнтація на довгострокову перспективу і вміння одержувати перемогу. Також була відзначена міжнародна експансія як характерна риса менеджменту компанії.

«Отримати цю нагороду – велика честь для нашої компанії. Користуючись нагодою, хочу подякувати своїм колегам та нашим клієнтам за постійну підтримку.» - сказав Петер Бушаі, Генеральний директор компанії ЄдвайсСофт.

Що ж до самої асоціації, то її представники охарактеризували «AdviseSoft Information Technology Ltd як підприємство, яке протягом 2009 року довело своїм прикладом існування того, що називається рушієм економіки: дух підприємництва, стратегічне мислення й орієнтація на подальший розвиток. В особі переможця ми можемо бачити керівників, які змогли не лише побачити потенціал ринку, але й зуміли ним скористатися. Їх діяльність може бути прикладом для інших підприємств Угорщини.»


Золотий партнер Microsoft - 2009.09.28

ТОВ ЕдвайсСофт стало сертифікованим Золотим партнером Microsoft® за свої досягнення в розвитку технології та задоволенні потреб ринку, а також за успішне тестування своїх продуктів в операційній системі Windows® 7.


Regional Leasing - 2009.01.14

Весняне інформаційне видання "Регіональний Лізинг" 2009 року вже доступне. Це видання містить інформацію про соціологічні дослідження окремих сервісних центрів та розповсюджується серед спеціалістів у сфері лізингових операцій в Центральнії та Східній Європі. Якщо ви бажаєте регулярно отримувати онлайн копію видання по інтернету, підпишіться на news@regionalleasing.com.


ЕдвайсСофт серед TOP 50 компаній МСБ Угорщини - 2009.01.14

Ми пишаємося можливістю повідомити, що у 2008 році за результатами незалежного дослідження „Magyar Hírlap” компанія ЕдвайсСофт була обрана однією з 50 кращих компаній серед представників малого та середнього бізнесу Угорщини.


Украинське об'єднання лізингодавців - 2008.09.17

Дочірнє підприємство ЕдвайсСофт в Україні стало членом Українського об'єднання лізингодавців.

Ukrain Union Of Lessors logo


Проект в Україні - 2008.09.01

Розпочалося впровадження системи в Українській лізинговій компанії (БНП Паріба Груп). БНП Паріба - третя міжнародна група, яка вирішила використовувати систему Едвайсcофт за межами Угорщини.


Проект компаниї AdviseSoft в Румунії - 2008.06.20

Компанія AdviseSoft, постачальник програмного забезпечення для лізингових компаній, нещодавно підписала контракт з Mercedes Benz Leasing Group Romania по впровадженню системи в Румунії. Це друга після Угорщини країна, де група Mercedes-Benz буде використовувати продукт компанії AdviseSoft. Проект є унікальним з точки зору SSC бізнес-моделі обслуговування, що використовується в компаніях групи. Очікувана дата реалізації проекту - вересень 2008 року.


Зміна адрес електронної пошти - 2007.10.18

У зв'язку з міжнародним розширенням компанії, яке почалося з 15-го жовтня цього року, усі співробітники «Едвайссофт Груп» будуть мати стандартні адреси електронної пошти у такому вигляді:

ім'я.прізвище@advisesoft.com

Старі адреси електронної пошти діятимуть до 31 грудня 2007 року. Будь ласка, звірніть увагу на те, що усі служби (IKR) та інформаційні електронні адреси також будуть закінчуватися на .com


Подія «Едвайссофт Україна» - 2007.10.17

Українська дочірня компанія запросила усіх своїх замовників на подію до готелю Русь і презентувала нову он-лайн систему обробки запитів (Web IKR), яка була впроваджена до ринку віднедавна. Програма події вміщала у себе вступну мову Ігоря Сабадош, Генерального Директора «Едвайссофт Україна», презентацію системи і тренінг, які були проведені Михайлом Поповим, консультантом «Едвайссофт Україна». Усі клієнти отримали персональні паролі і почали користуватися системою. Ця подія є одним із найперших кроків стандартизувати службу підтримки компанії «Едвайссофт Груп».


Презентація продукту AdviseSoft AnaLease - 2007.10.12

10-го жовтня 2007 року відбулася подія, на якій «Едвайссофт» успішно презентувала свій AnaLease product своїм угорським замовникам. Булі представлені чотири презентації, у тому ж числі, серед них презентація компанії-партнера Мікрософт.


Нагорода за найвищі досягнення в ІТ-бізнесі - 2007.09.05

IT Business Leadership Award logoКомпанія AdviseSoft отримала одну з найбільш престижних нагород Угорщини у галузі індустрії ІТ, нагороду «Leadership Award», засновану журналом «IT-Business».

Компанія зайняла перше місце у категорії «Розробка проектів для малого і середнього бізнесу». Нагороду було вручено пану Péter Busai, генеральному директору компанії AdviseSoft, на урочистому засіданні в присутності близько 100 керівників угорських підприємств у галузі ІТ.

Ця нагорода є визнанням міжнародного успіху компанії, активізації її діяльності на Україні і загальної стратегії ведення міжнародного бізнесу.


AdviseSoft: Активізація в Україні - 2007.08.01

Після створення української дочірньої компанії AdviseSoft, вона отримала у портфоліо власного лізингового програмного забезпечення передовий на українському ринку продукт «Master Leasing». Компанія планує підтримувати цю систему на наступні роки і випустити локалізовану версію власного продукту – інтегровану систему керування лізингом, кредитом і факторингом – на український ринок.

Компанія «AdviseSoft Ukraine LLC», нещодавно створена юридично незалежна компанія, придбала авторськи права на продукт «Master Leasing». Зараз продукт «Master Leasing» використовують 12 клієнтів, четверо з них є клієнтами AdviseSoft у Угорщині, і спостерігається великий інтерес до цього продукту інших лізингових компаній на Україні і в Росії.

Власник продукту «Master Leasing» пан Андрій Галкін буде продовжувати працювати як менеджер проекту у складі «AdviseSoft Ukraine» разом зі своєю командою.

Компанія AdviseSoft планує підняти рівень послуг на українському ринку і готує бум, схожий на той, який стався на угорському ринку лізингу у 1998 - 2005 роках, з річним ростом 30 відсотків протягом кожного року. "Угорський ринок залишається найбільшим у Центральній і Східній Європі, але з уповільненням темпу ми змушені виходити на інші ринки, – сказав Peter Busai, генеральний директор групи AdviseSoft. - Український ринок має потенціал і після одержання досвіду буде відмінним стартовим майданчиком для виходу на інші ринки Східної Європи, наприклад, Росії".

"Придбання «Master Leasing» розширило можливості AdviseSoft у пропозиції повного асортименту лізингових ІТ-продуктів для розвитку ринку на Україні. Саме зараз час виходити на ринок, оскільки міжнародні лізингові компанії виражають бажання мати сильного і надійного партнера на ринку ІТ", – сказав Igor Szabados, генеральний директор компанії «AdviseSoft Ukraine LLC».

Подібно іншим ринкам Центральної і Східної Європи, наприклад Сербії, Болгарії і Румунії, де компанія AdviseSoft переважно працює з внутрішніми партнерами, в Україні вона створила власну компанію, оскільки з середини потенціал ринку видимий більш чітко.

Після придбання продукту «Master Leasing», група AdviseSoft буде мати 80 клієнтів У 26 лізингових групах, з більш як 1500 кінцевими продуктами, що обслуговують понад 350 000 діючих контрактів. Група компаній AdviseSoft планує прийняти на роботу 70 чоловік у двох містах: Будапешті і Києві.

Компанія AdviseSoft, лідер ринку в Угорщині, тепер і в Україні, пишається своїм співробітництвом з компаніями, які зараз обслуговують майже половину ринку Центральної і Східної Європи: «Intesa Leasing Group», «Raiffeisen Leasing Group», «UniCredit Leasing», «BNP Paribas Lease» і «Société Général Equipment Leasing».


Прийняття в члени лізингової асоціації - 2007.01.18

На початку 2007 року, компанія AdviseSoft була прийнята у члени Угорської лізингової і фінансової асоціації. Компанія і раніше спонсорувала і підтримувала різноманітні події і семінари, а від тепер буде приймати активну участь у роботі. Більш ніж 10 клієнтів компанії AdviseSofts також є членами Угорської асоціації лізингу.


Спонсорування конференції по лізингу - 2006.11.24

Угорська асоціація лізингу організовує щорічну конференцію по лізингу 17 листопада 2006 року у місті Вишеград. Конференцію будуть обслуговувати і угорські професіонали лізингу, які проаналізують поточний стан лізингу, і тенденції його розвитку в Угорщині і Європі. Компанія AdviseSoft, якій виповнилося 10 років, буде головним спонсором цього заходу у Вишеграді і святкового обіду у ресторані «Ренесанс».


Виступ у Турецький лізинговій асоціації - 2006.11.09

Компанія AdviseSoft провела на минулому тижні презентацію у FIDER – Турецькій лізинговій асоціації. Це було вперше, коли компанія, у руслі стратегії свого міжнародного розвитку, представила себе на ринку Туреччини. Презентація була проведена членам правління і ІТ-менеджерам лізингових компаній з загальної кількості 41 запрошених членів FIDER.


Регіональне співробітництво лідерів ринку - 2006.09.04

Компанія AdviseSoft Ltd. і CIB Rent Operative Lease Inc. підписали заяву про наміри, в якому виражено рішення компанії CIB Leasing Group про співпрацю з AdviseSoft у якості її ІТ-партнера, в зв’язку із збільшенням своєї присутності у регіоні.

Згода між AdviseSoft і CIB Leasing охоплює три країни: Румунію, Сербію і Україну, де CIB планує відкрити філіали з намірами використання автоматизованої системи AS, аналогічній тій, яка використовується в Угорщині. Компанія CIB є лідером на ринку Угорщини, а систему AS використовують приблизно 500 співробітників групи «CIB Leasing Group» у своїх країнах, обслуговуючи зверх 170 000 активних контрактів. Інтегрована система керування кредитом, лізингом і факторингом компанії AdviseSoft також є лідером на ринку лізингу у своїй сфері, займаючи 70% загального рингу лізингу Угорщини.

Кирилізація системи лізингу
Реалізація проекту почалася на початку вересня сербською компанією «Intesa Leasing Beograd», яка є фінансовою лізинговою компанією, що є спільною власністю групи «CIB Leasing» та сербського банку «Banca Intesa ad Beograd». Після початку у вересні, специфічні для кожної країни дослідження запропонованих рішень почалися у Сербії у квітні цього року, а запуск системи запланований на початок січня. «Intesa Leasing Beograd» найближчим часом планує заснувати компанію по операційному лізингу, відразу після початку роботи фінансової компанії, створеної на початку цього року. Компанія AdviseSoft буде постачальником послуг для обох систем. Як зазначив Péter Balázs, міжнародний виконавчий директор «CIB Leasing» і член ради директорів філіалу в Сербії: "Базуючись на банківській мережі із приблизно 160 відділень по всій Сербії, компанія із центром в Белграді має за мету стати однією з найбільш великих лізингових компаній на ринку Сербії на протязі трьох років". На його думку, в галузі інформаційних технологій система AdviseSoft стане найкращім помічником у досягненні цієї цілі.

Крім Сербії, компанія CIB планує створити лізингові компанії на ринках Румунії і України, використовуючи систему «AS Light» компанії AdviseSoft. Продукт «Light» компанії AdviseSoft є реалізацією «кращого методу», який був спеціально розроблений для молодих лізингових компаній на основі загального досвіду 16 банківських груп і більш 80 клієнтських компаній. "Реалізація продукту, що з самого початку передбачає налаштування до вимог користувача, відбувається значно швидше, у порівнянні з іншими подібними ІТ-рішеннями для лізингу. Приблизний час реалізації складає від 3 до 5 місяців, в залежності від розміру компанії і особливостей фінансового законодавства певної країни і існуючих вимог закону. Додатковий інтерес до сербського проекту викликаний тим, що це буде вперше, коли система AdviseSoft працюватиме в реальному режимі з літерами кириличного алфавіту", – сказав Igor Szabados, представник компанії AdviseSoft, відповідальний за розвиток інтернаціонального бізнесу.

Оскільки «AS Light» з самого початку розроблена із розрахунку на налаштування згідно зі стандартними операціями на ринку, реалізація відбувається шляхом налаштування головних процедур, значно зберігаючи, таким чином, ресурси клієнта. Не зважаючи на це, залишається можливість створення власних функцій. "На лізинговому ринку важливо швидко приймати рішення за короткий період його реалізації, а також мати систему, яка розширюється разом з ростом компанії", - підкреслив Péter Balázs. Він також додав, що система AdviseSoft вже довела свої переваги в Угорщині, а вищевказані ключові фактори ще більше роблять її привабливою для місцевих постачальників послуг у згаданих регіонах.

Просування на регіональному рівні
Система AS угорських материнських компаній отримала такий самий відгук в Сербії, а пізніше і в інших філіалах Центральної і Східної Європи, якій вона мала у Будапешті завдяки тому, що багатомовний модуль дозволив користувачам перемикати мову системи AS із угорської на англійську, німецьку і навіть на рідну мову тієї країни, де вона використовується. Ціллю компанії AdviseSoft є стати лідером на ринку ІТ-рішень для лізингу у Центральній і Східній Європі також, як і в Угорщині. Важливим проміжним етапом до цієї цілі є угода про співробітництво, підписано з групою «CIB Leasing Group».


AdviseSoft RoadRunner - 2006.07.06

Вийшов новий продукт компанії AdviseSoft, він отримав назву «AdviseSoft RoadRunner». Цей компонент з веб-інтерфейсом надає прямий канал зв’язку між фінансовими підприємствами і їх клієнтами, може використовуватися із ядром системи AdviseSoft, або окремо від нього. Це ідеальне рішення для банків і лізингових фірм з відділеннями у різних містах, оскільки зв’язує їх для ефективного керування відділенніми. Він дозволяє безпечно вводити особисті дані клієнта і укладати контракт за декілька хвилин. Для отримання додаткової інформації по новому продукту, звертайтеся до Igor Szabados.


Новий клієнт AS: Fortis Lease - 2006.07.03

«Fortis Lease» обрала систему AdviseSoft як програмне рішення для своїх лізингових операцій. Компанія «Innotrade Leasing Rt.» спеціалізується в основному на обслуговуванні невеликих фірм. ЇЇ дочірня компанія, «Takleasing Rt.», спеціалізується на фінансовому лізингу і лізингу нерухомості для компаній і фізичних осіб. Обидві компанії розташовані у Будапешті з двома додатковими комерційними представництвами у Pécs (на півдні Угорщини) і у Győr (на заході Угорщини). Новий власник, група «Fortis Lease Group» (FLG) цілком володіє філіалом «Fortis». Штат групи FLG нараховує 500 службовців і працює у 14 країнах (Бельгія, Голландія, Люксембург, Франція, Португалія, Великобританія, Іспанія, Німеччина, Італія, Польща, Чехія, Терція, Швейцарія і Угорщина). «Fortis» входить у дванадцять найбільших фінансових закладів Європи.